Laboratorium Przyszłości

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i w budynku

W SP w Mszalnicy przygotowania do Wielkanocy idą pełną parą A może lepiej ...

Drukarką 3D z #laboratoriumprzyszlosci

Zbliża się pora na to, aby zacząć myśleć o świątecznych ozdobach. Nasi uczniowie wybrali modele ozdób świątecznych, samodzielnie wydrukowali i złozyli te ozdoby .

Uczniowie poznawali proces przygotowania modeli do druku, a także zapoznali się z zasadą działania i obsługi drukarki 3D.

Dzięki nowoczesnemu wyposażeniu szkoły, uczniowie już od pierwszej klasy mogą poznawać tajniki działania i obsługi współczesnych urządzeń. Dla wszystkich to cenne lekcje a także źródło zabawy.

Nasi uczniowie to Wielcy Odkrywcy tego świata Ten świat to również przyroda i związane z nią zjawiska atmosferyczne Dzięki realizacji programu #LaboratoriumPrzyszłości nasi odkrywcy mają okazję poznawać lepiej te zjawiska, samodzielnie montując stację pogody na zajęciach dodatkowych z "Doświadczeń i obserwacji przyrodniczych"